Sarpsborg IL Alpint Barneidrett Friidrett Frisport Håndball Langrenn Svømming

Kontaktpersoner

Navn Funksjon E-post Tlf
Trine Langvik Stang Kioskansvarlig trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Kjell Kenneth Pettersen Webmaster kkp@axia.no 918 34 163
Michael Thomsen Leder thommer77@hotmail.com 952 43 888
Jens Einar Simensen Dommerkontakt jense.simensen@gmail.com 976 50 949
Kjersti Iversen Markedsansvarlig kjersti@silhandball.no 993 31 595
Wivian Kollvangsnes Daglig leder wivianko@online.no 977 73 152
Trine Langvik Stang Økonomiansvarlig trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Våre lag
Damer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Sigvald Andreassen Trener sigvald.andreassen@wang.no 992 98 636
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Damer 5. div
Navn Funksjon E-post Tlf
Kristian Harstad Trener kristian@lyneiendomsservice.no 905 10 900
Lerøy j 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Sigvald Andreassen Trener sigvald.andreassen@wang.no 992 98 636
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Wivian Kollvangsnes Lagleder wivianko@online.no 977 73 152
Herrer 2. divisjon
Navn Funksjon E-post Tlf
Ove Stenberg Trener o.stenberg@live.no 900 88 187
Mads Fredriksen Lagleder madsfredriksen@gmail.com 482 51 460
Gard Nielsen Webansvarlig gard.nielsen@nexans.com 915 23 347
Herrer 18 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Ove Stenberg Trener o.stenberg@live.no 900 88 187
Tor Drillestad Lagleder tor@bockmanneiendom.no
Bjørge Kjelsås Lagleder bjorge.kjelsas@konicaminolta.no
Bjørnar Heitmann Lagleder bjornarheitmann@gmail.com
Cathrine Andreassen Lagleder clandrea@online.no
Jenter 2000
Navn Funksjon E-post Tlf
Nina Staal Trener nina.staal@hotmail.com 932 10 227
Wivian Kollvangsnes Oppmann wivianko@online.no 977 73 152
Jon Anders Grindahl Lagleder jagr@cowi.com 957 73 193
Ina Tiller Dugnadsansvarlig ina.tiller@gmail.com 948 02 048
Håndballskole J/G 5-6 år
Navn Funksjon E-post Tlf
Michael Thomsen Trener thommer77@hotmail.com 952 43 888
Hermine Motzfeldt Auberg Trener
Heidi Motzfeldt Trener heidi.motzfeld@getmail.no 936 29 932
Jenter 2009/10
Navn Funksjon E-post Tlf
Ole Martin Hanstad Trener omha@sarpsborg.com 952 50 556
Jenny Katrine Sørby Lagleder jsoerby@gmail.com 948 17 217
Jenter 2008
Navn Funksjon E-post Tlf
Tony Strand Trener tonystr@online.no 918 76 065
Siri Gjellebæk Nilsen Administrativ oppmann sirnil@ostfoldfk.no 950 68 711
Camilla Wang Lagleder camillakwang@gmail.com 480 32 742
Glenn-Gøran Karlsen Webansvarlig glenn.karlsen@borgsvakstrom.no 915 16 153
Jenter 2007
Navn Funksjon E-post Tlf
Leif Richard Nilsen Trener richard.nilsen@europris.no 454 14 652
Karine Johansen Lagleder post@herskapelighest.no 902 72 566
Jenter 2006
Navn Funksjon E-post Tlf
Morten Østhus Trener mortenoesthus@yahoo.no 954 31 413
Line Näsholm Trener linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Trine Langvik Stang Lagleder trine.stang@hotmail.com 971 58 410
Tommy Tufta Webansvarlig tommytufta@getmail.no 94799706/91306168
Jenter 2005
Navn Funksjon E-post Tlf
Cecilie Malmberg Trener ceciliemalm@hotmail.com 970 17 164
Hege Garder Lagleder hege.garder@infotjenester.no 951 26 467
Bjørn Petter Garder Webansvarlig bjorn.petter@infotjenester.no 913 37 937
Harald Brorstad Dugnadsansvarlig harald@d-p.no 915 87 001
Jenter 2004
Navn Funksjon E-post Tlf
Marianne Kaugerud Trener mkaugerud@hotmail.com 918 34 164
Kai Aleksander Lindberg Trener kontakten95@hotmail.com 487 30 781
Kirsti Hoen Administrativ oppmann kirsti.hoen@live.no 473 25 551
Merete Brynildsen Lagleder merbryn@online.no 951 58 972
Anesia Ramen Lagleder anesia.ramen74@gmail.com 911 87 546
Kjell Kenneth Pettersen Webansvarlig kkp@axia.no 918 34 163
Anders Lunde Dugnadsansvarlig anders.lunde@sarpsborgapotek.no 901 46 884
Jenter 2003
Navn Funksjon E-post Tlf
Line Näsholm Trener linenasholm@hotmail.com 900 61 449
Ronny Nikolaisen Trener ran@infotjenester.no 915 19 139
Marianne Nordtug Administrativ oppmann marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Renate Kraft Johannessen Lagleder renatekraft@hotmail.com 957 76 918
Tomas Näsholm Lagleder tomas@retonas.no 934 47 189
Veronika Pejby Lagleder veberg@gmail.com 913 03 838
Marianne Nordtug Webansvarlig marianne.nordtug@orkla.no 918 41 514
Tone Andersen Dugnadsansvarlig tone.andersen@infratek.no 416 12 457
Linda Lønseth Sosialansvarlig linda.lonseth@hotmail.com 471 93 393
Jenter 2001
Navn Funksjon E-post Tlf
Tor Ivar Berg Trener torivarberg@yahoo.no 948 08 064
Reidun Grindal Trener rgr@stamsaas.no 950 40 051
Remi Andre Kopperud Sportslig oppmann remi@rak003.com 905 33 118
Jan Tore Lunde Lagleder jan.tore@pas-as.no 954 72 101
Pål-Henning Degnes Økonomiansvarlig pal@paldegnes.no 917 34 460
Gutter 2007/08
Navn Funksjon E-post Tlf
Bente Klavestad Hansen Trener benteklavestad@yahoo.no 952 01 590
Gutter 2006
Navn Funksjon E-post Tlf
Anne Birkeland Nygård Trener anne.maria.birkeland.nygård@so-hf.no 908 79 045
Gutter 2004/05
Navn Funksjon E-post Tlf
Cecilie Sola Trener ceciliesola@yahoo.no
Tormod Karlsen Lagleder tormod.karlsen@borgsvakstrom.no 478 91 991
Gutter 2002/03
Navn Funksjon E-post Tlf
Preben Indrebø Trener 907 22 932
Ann Hege Marken Lagleder annhege.marken@gmail.com 419 36 227

LERØYSERIEN:

3. Runde :

24. og 25. februar Lørenskoghallen

Motstandere

Oppsal, Fjellhammer, Oppegård.

 

Platinapartner

Sølvpartner

Hovedsamarbeidspartner



Motta nyheter rett i eposten!
Din epost:
Aktivitetskalender
Velg lag/grupper:
Se hele kalenderen her
tirsdag 23.Jan
Jenter 2006
Trening
Sted:Sarpsborghallen
Tid: 15.30 - 16.30

tirsdag 23.Jan
Jenter 2003
Håndball økt + fys
Sted:Sarpsborghallen C
Tid: 16.00 - 18.00 [les mer]

onsdag 24.Jan
Jenter 2003
Håndball trening + løpe økt
Sted:Sarpsborghallen A
Tid: 18.15 - 20.30 [les mer]

onsdag 24.Jan
Jenter 2006
Trening
Sted:Sarpsborghallen
Tid: 16.00 - 17.30

onsdag 24.Jan
Gutter 2004/05
Trening
Sted:Rolvsøyhallen
Tid: 17.30 - 19.00 [les mer]

torsdag 25.Jan
Jenter 2003
Torp - SIL 3
Sted:Borgehallen
Tid: 18.00 - 18.55 [les mer]

torsdag 25.Jan
Jenter 2003
Styrketrening med Hanne
Sted:Sarpsborghallen trimrom
Tid: 16.30 - 18.00 [les mer]

torsdag 25.Jan
Jenter 2008
Trening
Sted:Sarpsborghallen bane A
Tid: 17.30 - 18.30


Daglig leder: Wivian Kollvangsnes
Styreleder: Michael Thomsen
Økonomi : Trine Langvik Stang 
Webansvarlig: Kjell Kenneth Pettersen  
Organisasjonsnummer: 996361764
Adresse: Stanggrenda 21, 1708 Sarpsborg
Kontonummer: 1020.30.62791